לייעוץ מיידי התקשרו: 050-4464456 / 03-6529448
לוסי מאיר

פנה/י אלינו לייעוץ משפטי

דיני משפחה | צוואות | ירושות

פנה/י אלינו

מי אנחנו

לרגל החגים: עליה במספר המבקשים להתגרש

חודשיים של קיץ קשה ומיד אחריהם רצף של חגים משפחתיים עשויים בהחלט ליצור אווירה טעונה, תוסיפו לכך את מאבקי השליטה (היכן חוגגים את החג?) ובעיות בקשרי המשפחה המורחבת (עם מי חוגגים?) וכמובן את העלייה בהוצאות הכספיות הרי שרמת החיכוכים ומריבות בהחלט עולה.

למי שעוסק בתחום דיני המשפחה, תופעת פירוק המסגרת המשפחתית אחרי הקיץ או במהלך החגים היא תופעה מוכרת, חוזרת על עצמה בנתונים משתנים מדי שנה. לפעמיים זה במסגרת ההחלטות לפתוח דף חדש ולפעמים זו תוצאה ישירה של המתחים הכרוכים סביב הארוחות החג.

חשוב לציין כי לרוב מדובר בזוגות שזרעי הפורענות כבר היו קיימים בביתם ושהקיץ והחגים מהווים המניע לקבלת ההחלטה לפתוח בהליך גירושין ואז מתחיל "מירוץ הסמכויות", במסגרתו כל אחד מבני הזוג מבקש להקדים את האחר בהגשת תביעה לערכאה הנוחה עבורו – בית המשפט לענייני משפחה או בית דין הרבני.

איך להימנע מטעויות ולפעול בצורה אופטימלית

אכן, "מירוץ הסמכויות" הינו הסיבה שקיים הכרח מיידי בשל אילוץ שנוצא ע"י המצב החוקי בישראל, לפנות בהקדם לעורך דין במקרה בו מתגלע סכסוך בין בני הזוג .

יחד עם זאת, ההכרח מיידי להגיש תביעות בקרב הפניות של אנשים לאחר תקופת הקיץ או בתקופת החגים מתאפיינת בכך שפונים אלו הינם טעונים, לא שקולים, הדורשים פתרון מיידי בלא מחשבה תחילה!

הלחץ הזה של הפונים בתקופת החגים, האגרסיביות עלולים בהחלט לגרום לאנשים אלו טעויות חמורות שיעלו להן הון בהמשך ההליכים ועלולים לגרום להליך גירושין מסורבל, ארוך מייגע ועם המון נזקים לעתיד!

רצוי לקחת אוויר, לא לבצע שום מהלך ללא ייצוג (כך ימהר ויפנה הבעל לביה"ד הרבני בתביעת גירושין אלא ובנסיבות של אותו בעל, "תקום" עליו תביעת כתובה של האישה , שלו היה מיוצג וודאי הייתה מוגשת תביעה אחרת לחלוטין. וכיו"ב דוגמאות).

כמו בכל תחום בחיים, מומלץ להיוועץ עם עו"ד המתמחה בתחום דיני המשפחה בלבד. לשיטתי, טוב יעשו כל מי שעומד בפני הליך גירושין אם ישכילו לבחור עו"ד אשר יסייע להם לשים בצד את הכעסים והרצון לנקום עכשיו ומהר בלא כל מחשבה תחילה ולהתרכז במשימה העיקרית לקראת הגירושין – לסיים את הנישואין בצורה האופטימלית ביותר, בניסיון להקטין עלויות ולמנוע ככל הניתן נזקים לעתיד הן לילדים והן לכל אחד מבני הזוג .אל תשכחו גם לנפש יש מחיר ומשלמים על נזק נפשי מחיר כבד ביותר שלא ניתן לאמוד!

By | 2019-07-03T11:37:41+00:00 11/08/16|גירושין|0 Comments
בוגרת הפקולטה למשפטים במכללת "הקריה האקדמית אונו" ובעלת תואר ראשון במשפטים (LLB) בהצטיינות. הוסמכה לעסוק בתחום עריכת דין בשנת 2004. משרד עו"ד לוסי מאיר, המתמחה בדיני משפחה וירושה, מאופיין ביכולת מקצועית גבוהה לתכנון אסטרטגיה וליישום תכנית רב-שלבית שמבטיחה את טובת הלקוח ואת השגת מטרותיו. תשומת לב רבה ניתנת לאופיו, לרצונותיו ולציפיותיו של הלקוח מן ההליך המשפטי. כל תיק זוכה לטיפול מקצועי בהתאם לנסיבות המקרה המיוחדות. המשרד מעודכן במתרחש בעולם המשפט בכלל ובתחום דיני משפחה וירושה בפרט. חיבור למקורות מידע משפטיים מבטיח עדכונים שוטפים בתחום המשפט ובתקדימים משפטיים. כתבי הדין היוצאים מן המשרד נתמכים בפסיקה חדשנית בתחום דיני המשפחה.

Leave A Comment

Call Now Button
לייעוץ מיידי - לחצו כאן

לייעוץ מיידי

התקשרו:

050-4464456

03-6529448

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס
 

משרד עורכי דין לוסי מאיר

לייעוץ מיידי - לחצו כאן

לייעוץ מיידי

התקשרו:

050-4464456

03-6529448

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס
 

משרד עורכי דין לוסי מאיר

דילוג לתוכן