חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסכם גירושין

לא גישור אלא ניהול משא ומתן
זו הדרך להשיג את מה שחשוב לך ולהגיע להסכם גירושין.

איך מגיעים להסכם גירושין שמשיג את מה שחשוב לך?

הסכם גירושין היא הדרך הטובה ביותר לסיים את הנישואין במינימום נזק כלכלי ונפשי – ולחסוך את העימות המשפטי הארוך והמייגע, לך ולילדים. אבל איך אפשר להגיע להסכם שמשיג לך את מה שחשוב לך?

מניסיוננו, גישור הוא לא הדרך האופטימלית. בתהליך של גישור אמנם נעשה מאמץ שכל צד יקבל את מה שהכי חשוב לו, אבל מהר מאוד מופעל לחץ על שני הצדדים להתפשר גם על אינטרסים חיוניים. הלחץ הזה גורם לפיצוץ של תהליכי גישור רבים. גם אם תהליך הגישור יסתיים בהסכם, גבוהים הסיכויים, כך המציאות מעידה, שהוא יתבטל בהמשך. זאת כתוצאה מהאפשרות שאחד הצדדים ירגיש מקופח, תחושה שתגביר את הסיכוי לחיכוכים שיחזירו אתכם לבית המשפט ויעמידו את ההסכם בסכנה.

ניהול משא ומתן כאשר כל צד מיוצג על ידי עורך דין לענייני גירושין הוא סיפור אחר לגמרי. ניהול משא ומתן הוא תהליך הרבה יותר מתוחכם שמאפשר אסטרטגיות, שימוש במידע ובתובנות פסיכולוגיות כדי להפעיל לחץ ברגעים ובנושאים הנכונים ולהציג דברים באופן שישפיע על תפיסות ורגשות הצד שכנגד. לכן, רק ניהול משא ומתן יאפשר לך להיות בשליטה, ולהשיג יתרונות משמעותיים בתהליך הגירושין.

משא ומתן להסכם גירושין מאפשר לך:

מהי הדרך הטובה ביותר לנהל את הליך הגירושין שלך?

אנחנו מציעים לך להגיע אלינו לפגישת ייעוץ בה נבנה עבורך את מפה אסטרטגית מותאמת אישית

או חייגו 050-9993466

כדי לאפשר לך להפיק את המקסימום מהסכם הגירושין, אנחנו מעמידים לרשותך מומחיות ייחודית שבנינו לאורך כשני עשורים. היום, אנחנו המשרד המוביל בהגעה להסכם גירושין באמצעות ניהול משא ומתן. בעזרת מומחיות זו, 82% מלקוחותינו מסיימים את הנישואין עם הסכם גירושין טוב. השליטה שלנו באמנות המשא ומתן מאפשרת לנו לקרוא את מפת האינטרסים של שני הצדדים ולהבין את התהליכים המשפטיים והפסיכולוגיים, לצורך השגת תוצאות מיטביות עבורך.

 

ומה לגבי שאר המקרים? מה קורה כאשר המו"מ לא מוביל להסכם? תהליך ניהול המו"מ מצייד אותנו בתובנות ובידע משמעותיים, שמאפשרים לנו לנצח בבית המשפט או בית הדין.

באיזה שלב אפשר לערוך הסכם גירושים?

אפשר לחתום על הסכם גירושין בכל שלב. אפשר לנהל מו"מ במקום תהליך משפטי וגם אם החלו להתקיים דיונים, המומחיות שלנו היא לחתור להסכמות בכל שלב של ההליך, אם עניינכם מתחיל אצלנו סבירות גבוהה כי המו"מ יתנהל לפני וללא שיוגשו תביעות (עם כל המשמעויות הנלוות) אבל כאמור, גם אם החלו להתקיים דיונים תמיד נמצא את העיתוי הנכון, הבשלות והטקטיקה הנכונה לשוב לשולחן המו"מ כי נשיג לך יותר!

מהן הסוגיות המרכזיות בהסכמי גירושין?

  • פרק הסכמת הצדדים לגירושין – התחייבות הצדדים לשיתוף פעולה בהליכי הגט וסידור הגט, נועד כדי למנוע סרבנות בגט/הגנה מפני סרבנות גט, הסדר בעניין הכתובה ועוד.

 

  • פרק מזונות הילדים או מזונות האישה – כולל את סכום מזונות הילדים שנקבע, כולל או לא כולל מדור, את החיוב עד גיל 18 או עד סיום הלימודים (המאוחר מבניהם), את החיוב מגיל 18-21 או עד סיום שירות סדיר (המאוחר מבניהם), הצמדת המזונות למדד הידוע ביום אישור ההסכם, ככל שנקבע מזונות או פיצוי לאישה, תקופת הפיצוי, גובהו וכיו"ב, תאריך שילום המזונות בכל חודש ואופן התשלום, נשיאת הצדדים בחלקים שווים או שונים בהוצאות חינוכיות ו/או רפואיות ו/או בכל הוצאה אחרת שקבעו הצדדים.

  • פרק החזקת הילדים (משמורת) וזמני השהייה של כל אחד מההורים עם הילדים – פרק זה יציין כי שני ההורים מהווים אפוטרופוס של הילדים בכל מקרה, ואת הסכמות והתחייבויות ההורים לשיתוף פעולה העברת מידע באופן מלא וקבלת החלטות על הילדים, חייהם, שינויים בחייהם, צרכיהם החינוכיים ועוד. פרק זה יכול לכלול הסכמות בדבר מקום מגוריהם של הילדים, הוצאת הילדים לחו"ל ועוד.

  • פרק חלוקת הרכוש  – לרבות נכסי מקרקעין כגון בתים, שטחי אדמה, דירות, תוכניות חסכון, קופות גמל, ניירות ערך, תכולת הבית או חפצים אחרים הנמצאים בבעלות אחד מבני הזוג, בעלות על עסק (מניות בחברה או עסק פרטי), חובות של עסק, חובות פרטיים לעומת חובות משותפים, מוניטין עסקי ו/או אישי, זכויות סוציאליות לרבות: פנסיה, ביטוח מנהלים, ביטוח חיים, ביטוח סוציאלי ועוד. כמו כן, יש להתייחס בפרק זה לחשבונות הבנק השונים: הפרטיים על שם כל אחד מבני הזוג, המשותפים, העסקיים ועוד. יש להתייחס גם לרכבים בבעלות בני הזוג.

  • פרק ההוראות הכלליות ואישור ההסכם – בפרק זה יסכימו הצדדים ויאשרו את ההסכם, תוך הצהרה שאין להם עוד תביעות מעבר לאמור בהסכם. הצדדים מצהירים שהבינו את ההסכם ואת משמעותו ותוצאותיו ושהם חותמים עליו מרצונם הטוב והחופשי, ויבקשו לאשר ההסכם ולתת לו תוקף של פסק דין.

אישור הסכם גירושין

הסכם גירושין מחייב אישור: הסכם שלא אושר בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני הינו חסר תוקף, ולמעשה אינו מחייב את הצדדים החתומים עליו.

כדאי שהסכם גירושין יכלול הוראות והסכמות העומדות בהלימה אחת עם החוק, הפסיקה והנהוג והמקובל, והכי חשוב – בהלימה אחת עם טובת הקטינים. הוראותיו חייבות להיות בתלם המוסרי והחוקי. הסכם אשר ינגוד את תקנת הציבור ו/או יהא בלתי סביר או שיהיה בניגוד לטובת הילדים או מקפח צד – ייתכן שלא יאושר על ידי בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.

האם אפשר לבטל הסכם גירושים?

מילים מורכבות או מסובכות שאינן שגורות בפי הצדדים יביאו בעתיד לטענות כגון "לא הבנתי". תמיד קיימת אפשרות להגיש תביעה לביטול הסכם בעילות שונות כגון: עושק, הפרת הסכם, הטעיה, מרמה ועוד. טענות כגון לא הבנתי או לא ידעתי – לא הייתי מיוצג, הייתי תחת לחץ, יכולות להוביל להגשת תביעה לביטול הסכם, ולכן יש לשים דגש על ניסוח הסכם הגירושין. על ההסכם להיות מובן לצדדים ולכל קורא. עליו להיות ברור, מדויק וחד משמעי, באופן שאינו מצריך פרשנות כזו או אחרת.

לקריאה נוספת: ביטול הסכם גירושין

הגעה להסכם גירושין באמצעות ניהול משא ומתן יכולה לחסוך זמן, כסף ועימותים כואבים בבית המשפט. יתר על כן, ניהול משא ומתן הוא הדרך הטובה ביותר לסיים הליך גירושין עם התוצאה המיטבית עבורך. זו המומחיות שלנו.

משרדנו מתמחה בניהול מו״מ משפטי מתוחכם שנותן יותר בהליכי גירושין.

רוצה להשיג יותר ? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

או חייגו 050-9993466

הגעתם לכאן, מגיע לכם יותר!

רוצים לדעת איך מנהלים מו"מ מתוחכם ומגיעים להסכם גירושין שמשיג לך יותר?
רוצים גם אתם לדעת את הסודות ולהתגרש במינימום זמן ונזק נפשי ומקסימום שיבעות רצון?
רוצים להיות חלק בסטיסטיקה של אחוזי ההצלחה הגבוהים של משרדינו?
מוזמנים להיכנס לסדרת הסרטונים הקצרה, שתעשה לכם סדר

השאירו מייל… וישלח אלייכם במיידית


אם עדיין נותרו שאלות, דאגות, חששות אל תדאגו אצלנו כל התשובות הפתרון בידיעתנו ובידנו – בהתחייבות!

חסרים לכם נתונים? מלאו את הפרטים ונשמח לרתום את הניסיון שלנו גם עבורכם

דילוג לתוכן