אסטרטגיה מנצחת לגירושין
פנה/י אלינו לייעוץ אישי!

מיומנות ספציפית וניסיון רב בניהול הליכי גירושין יעילים ומהירים ככל שניתן

פנה/י אלינו לייעוץ אישי!

התמודדות מוצלחת עם גירושין

גירושין הינו תהליך המחייב התמודדות לא פשוטה במספר מישורים בו זמנית.

במישור האישי, קיימות שאלות כגון: איך מתמודדים עם בן\בת הזוג והמשפחה? כיצד ממזערים את הפגיעה בילדים? מהן השלכות הגירושין על העתיד הכלכלי, ההורי, הרגשי, החברתי, הזוגי, המשפחתי והתפעולי?

במישור הכלכלי קיימות דאגות לא מעטות, לרבות השאיפה לקבל נתח גדול ככל הניתן מן הרכוש (מכל סוג שהוא), על מנת שניתן יהיה לקיים את אותה רמת חיים שקדמה לגירושין. רבים חוששים מן ההתמודדות הכלכלית הכרוכה בשינוי כה דרמטי, גובה מזונות וכו'.

המישור הרגשי והפסיכולוגי הוא בהחלט מאד משמעותי, והוא למעשה מה שהופך את הגירושין לאירוע כה דרמטי. הליכי גירושין מציפים לא פעם תחושות של כעס, כישלון, השפלה, שנאה, ירידת ערך עצמי, רגשי אשמה, עצב, חוסר אונים, אבדן שליטה וקורבנות.

יחד עם זאת, הליכי גירושין המנוהלים כראוי יכולים בהחלט להוות הזדמנות לשינוי חיובי בחיים, ולכן יש חשיבות מכרעת לניהול הליכי גירושין בצורה נכונה ונבונה, הן מן הבחינה המשפטית והכלכלית ולא פחות מן הבחינה הרגשית-פסיכולוגית.

ניהול הליכי גירושין בצורה חכמה

להלן מספר דוגמאות להתמודדות מוצלחת עם הליכי גירושין:

 • פירוק הקשיים הקיימים בהליך הגירושין למשימות קטנות. כך קל יותר להתמודד. לאחר שבחרת עורך דין, "פירוק למשימות" יסייע בבניית אסטרטגיה רב שלבית. עוה"ד יוסיף "משימות", ישנה "משימות", יפחית "משימות" או ישהה "משימות" לשלב אחר – בהתאם לנסיבות ולצורך.
 • היוועצות עם עורך דין העוסק בתחום דיני המשפחה באופן בלעדי, בהקדם האפשרי. מדובר בדרך המהימנה ביותר להפיג את הבלבול הרב השורר בגין חוסר מידע אובייקטיבי.

  יש להכיר בכך שקיים קושי לנתח סיטואציות טעונות לבד, או בעזרת מכרים הסבורים שהם בעלי ידע בתחום. יש לזכור כי אף מקרה גירושין אינו דומה לקודמיו – וחוסר ידע מוביל לטעויות מיותרות.

 • סימון בורות: מתגרשים רבים "נופלים" ל"בורות" מיותרים, שכן מרבית הטעויות הקריטיות נעשות בתחילת הליך הגירושין (ובטרם הפנייה לקבלת ייעוץ עו"ד גירושין). היכן שלא קיים מידע מהימן ומספק, עדיף לא לפעול בטרם התייעצות עם עו"ד.
 • קבלת הליך הגירושין בפרופורציות המתאימות. יש לתחום הליכי גירושין במסגרת ברורה וסבירה. בלתי סביר כי הנושא יעסיק אתכם יום-יום ומדי שעה.

  בחירה בעורך הדין המתאים יכולה לסייע לשים את דברים בפרופורציה, בין היתר בגין יחסי האמון הנרקמים ומתוך הידיעה כי עורך דינך מעניק טיפול משפטי מיומן ומעדכנך מדי יום בעשייה השוטפת ובהליכים המשפטיים.

 • חשיבה על טובת הילדים. מה עושים עם גירושין וילדים? התמודדות מוצלחת של ילדים עם גירושי הוריהם תלויה ביכולתם של האחרונים להגיע לשיתוף בהורות ולקבלת החלטות משותפת.

  לא תמיד זה אפשרי, ולכן רצוי לדעת אילו תביעות יש להגיש ואף חשוב מכך – כיצד לנהוג במסגרת תביעות הנוגעות לסוגיית משמורת, זמני שהות (הסדרי ראיה), משמורת משותפת, בדיקת מסוגלות הורית, התנהלות מול פקידת הסעד וכיו"ב.

לסיכום

כל תיק גירושין הוא עולם ומלואו. אין פתרון פשוט לנושא כה מורכב, אך מומחה בתחום דיני המשפחה יוכל לרוב לסייע בפישוט המורכבות.

תפקידו של עורך דין גירושין הוא להעניק מענה לשאלות ולחששות הרבות שעולים בתחילת הדרך, לבנות אסטרטגיה רב שלבית להגשה בבית המשפט או בבית הדין תוך ראייה מרחבית של מכלול המחלוקות ולנהל מו"מ ברמה גבוהה, לטובת לקוחותיו וילדיהם.

תחומי ההתמחות שלנו:

התמחות מיוחדת בייצוג צדדים להליכי גירושין, תוך הקפדה על תכנון אסטרטגיה פרטנית וליווי אישי עד לתום ההליכים…

ייעוץ וליווי משפטי בהליכים לצורך חלוקת רכוש בין בני זוג שנפרדו, בהסכמה או באמצעות בית המשפט…

בעת ניסוח צוואה נדרשת מאיתנו אחריות גדולה כלפי המצווה והשארים. ניסוח צוואה מדוייק ימנע מאבקים בעתיד…

עו"ד לוסי מאיר הנה מגשרת מוסמכת בעלת ניסיון והתמחות בהליכי גישור בין בני זוג כאלטרנטיבה למאבקי גירושין…

דיני המשפחה מציגים אתגרים רבים בכל הנוגע לניסוח הסכמים משפטיים מורכבים מסוגים רבים ולמטרות מגוונות…

הילדים חשובים יותר מהכל – זאת לא רק סיסמא אלא דרך חיים. אנחנו כאן על מנת לשמור על האינטרסים שלך…

בין אם המדובר על מזונות ילדים ו/או מזונות אישה, לפני או לאחר הליכי הגירושין, לעו"ד לוסי מאיר ידע וניסיון נרחב בתחום…

רוצה לקבל הכרה בזכויות של ידועים בציבור? למשרדנו ניסיון רב בטיפול אפקטיבי בזכויות של ידועים בציבור…

משרדה של עו"ד לוסי מאיר מתמחה בטיפול משפטי מהיר ואפקטיבי לצורך מינוי אפוטרופוס על פי דין…

לקוחות ממליצים:

"זר לא יבין את התהליך הקשה, מלבד מי שעבר גירושין…לצד מקצוענות ראויה להתפעלות היית לי לעוגן בים סוער… אני משוכנע ומודע מה הייתה תרומתך עבורי ועבור ילדי כאשת מקצוע מהשורה הראשונה"
י.א – מרץ 2015
"אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור ומקצועי בתביעה שהגשתי נגד בן זוג לשעבר…אני ובתי מודות לך מקרב לב על התוצאה המצוינת שהגעת אליה בביהמ"ש"
ר.ל – אפריל 2015
"אני באופן אישי רוצה להעניק לך הוקרה ומלוא הערכה ולהודות לך על הטיפול המקצועי על ההקשבה והסבלנות, על מהירות התגובה, על המסירות וההקרבה לנתינת השירות"
א.פ – אוקטובר 2014

צור/צרי איתנו קשר
מלא/י פרטים לקבלת ייעוץ אישי מהיר:

 • גישור בהליך גירושין

  גישור בהליך גירושין: גשר של תקשורת ביניכם

  גישור בהליך גירושין למה לבנות חומה שמפרידה בין אנשים כשאפשר בפחות תקציב ועוגמת נפש לבנות גשר שמחבר בין אנשים? בהליך הגישור לא רק שנחסוך עבורכם את ההליכים המשפטיים הקשים הכרוכים בגירושין, עוגמת נפש ועלויות [...]

 • רופא גירושין

  כמה שווה מוניטין של רופא בעת גירושין?

  מוניטין של רופא בגירושין כידוע רופאים רבים נוהגים לעבוד במקביל הן כעצמאים והן כשכירים כך למשל, רופא מומחה, יכול לעבוד בבית חולים, לעבוד בקופת חולים ובנוסף לנהל מרפאה פרטית או שתיים בבעלותו או בבעלות [...]

 • ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ

  הדרך המהירה לביטול צו עיכוב יציאה מהארץ

  רוצה לצאת עם הילדים לטיול בחו"ל אך גילית בדקה ה-90 כי בת או בן הזוג לשעבר הוציא צו עיכוב יציאה מהארץ? עורכת הדין לוסי מאיר מסבירה כיצד ניתן לפעול בדרך המהירה ביותר על מנת [...]

 • הסכם חלוקת עיזבון - מה הדין?

  הסכם חלוקת עיזבון – מה הדין?

  הסכם חלוקת עיזבון - צוואות וירושות דיני הצוואות והירושות, הינם רובד חשוב וניכר בדיני המשפחה. העיסוק בצוואות וירושות נוגע לכל, ובשל היותו נושא סבוך ומורכב, מומלץ לשאוב מידע ולו הבסיסי ביותר, בכל הקשור לנושא. בבוא [...]

 • חלוקת ירושה - כיצד עושים זאת ומה חשוב לדעת?

  חלוקת ירושה – כיצד עושים זאת ומה חשוב לדעת?

  הכל על חלוקת ירושה   ענייני צוואות וירושות, יכולים לפגוש כל אדם במהלך חייו, הן על ידי כתיבת צוואה בעניינו והן כאשר קרוב אליו נפטר ומוריש לו חלק על פי ירושה או על פי צוואה. [...]

 • צוואות

  צוואות

  הכל בנושא צוואות   צוואה היא אחד המסמכים המשפטיים הנוגעים לכולנו, במסגרתה קובע כל אדם מי יירש את רכושו לאחר פטירתו. עריכת צוואה מעלה שאלות רבות כגון: באיזה שלב בחיים יש לערוך צוואה? האם גם [...]