התגרשתם ואינכם מצליחים להגיע להסכמה למכירת הבית המשותף?

במסגרת הליכי גירושין, הבעל והאישה עלולים למצוא עצמם במחלוקת בנוגע לנושאים שונים הנוגעים לגירושין לרבות: משמורת, מזונות, חלוקת רכוש.

בנוסף למחלוקות הללו, ולרוב בגללן, הם אינם מוצאים את הדרך, היכולת או המסוגלות להתפנות לקידום המכירה של הנכס המשותף בעצמם.

עקב כך ובמקרים בהם יתר המחלוקות אינן באות לפתרונן ו/או כאשר הסכסוך הרגשי הינו בעצימות גבוהה, “נולד” הליך כינוס נכסים במסגרת גירושין.

הליך כינוס נכסים במסגרת גירושין, שונה בתכלית, מהליך כינוס נכסים באחריות הבנק

הליך כינוס נכסים במסגרת גירושין, אינו כפי שמתנהל הליך כינוס נכסים באחריות הבנק. מטרת הבנק – להשיב את החוב או המשכנתא הרובצת על הבית או על הדירה ומשכך מכירת הבית או הדירה על ידי הבנק, עלולה להיעשות בקבלת סכום נמוך משוויו האמיתי של הנכס

להבדיל, בכינוס נכסים במהלך או בסופו של הליך הגירושין, באמצעות עורך דין מוסמך יש מספר יתרונות בולטים עבור הבעל והאישה:

  • בכינוס נכסים במסגרת גירושין – האינטרס של הכונסים הוא להשיג את המחיר הגבוה ביותר עבור לקוחותיהם! הכינוס אינו לשם החזרת חוב או משכנתא, אלא לשם קידום המכירה, מקום שבני הזוג אינם מצליחים לעשות כן בעצמם;
  • כונס נכסים מקצועי ידע לשמור על הזכות שלכם לנהל משא ומתן עם המתעניינים ברכישת הדירה כדי להשיג עבורכם את המחיר הגבוה ביותר שתוכלו לקבל! וזאת במסגרת הליך התמחרות.
  • בטרם החל הכינוס – הרי שכל צד זכאי לרכוש את חלקו של האחר – מה שנקרא “זכות קדימה” ומכירה “אגב” גירושין על השלכותיה במיסוי מקרקעין;
  • גם אחרי שהחל הכינוס – לכל צד קיימת אפשרות לרכוש את חלקו של משנהו במחיר הגבוה ביותר שהוצע מכל ההצעות שהתקבלו מצדדים שלישיים, במסגרת הליך התמחרות ומה שנקרא – “זכות סירוב ראשונה”.
    פעולת המכירה של בית מגורים משותף או דירה משותפת של זוג מתגרשים, נעשית ע”י כונסי נכסים בפיקוח בית המשפט או הוצאה לפועל, והרכישה מהם הינה בטוחה למדי.

המחירים המושגים בעסקאות אלו הינם ריאליים ונכונים על-פי תנאי השוק, וההליך של המכירה הופך להיות יעיל ומהיר.

שיטת עבודה שפותחה על ידי עורכת הדין לוסי מאיר, בעלת ניסיון של 15 שנים בתחום דיני המשפחה והגירושין ביחד עם עורך דין נדל”ן ומיסוי נדל”ן –– סייעה עם השנים למאות זוגות הנמצאים בצומת הכרוכה בגירושין ומכירת נכס נדלן, לבצע תהליך מכירה יעיל, בטוח, מהיר והכי חשוב – כדאי!

אנו פועלים על מנת לאפשר לכם לסיים את התהליך במינימום זמן כדי שתוכלו לצאת לדרך חדשה באופן הכדאי והמהיר ביותר.

אנחנו מתחייבים בפניכם להליך מכירה יעיל, בטוח ומהיר וכחלק בלתי נפרד מהשירות סיום העסקה ברישום של הנכס על שם הקונים.

אם אתה נמצא בקשיים למכירת נכס עקב בן/בת זוג בעייתי ואתה לא יודע מה הצעד הבא

דע לך שיש פתרון ! השאר פרטים עכשיו וניצור איתך קשר בהקדם

צור איתנו קשר
מלא/י פרטים לקבלת ייעוץ אישי מהיר: