סוף מעשה במחשבה תחילה.
פנה/י אלינו לייעוץ אישי!

מיומנות ספציפית וניסיון רב בניהול הליכים משפחתיים יעילים ומהירים

פנה/י אלינו לייעוץ אישי!

אודות עו"ד לוסי מאיר

עורכת הדין לוסי מאיר

מובילים ליצירת עתיד טוב יותר,
עבורך ועבור המשפחה שלך.

קבלת המענה המשפטי והרגשי הטוב ביותר, באמצעות מומחיות המבוססת על ניסיון רב שנים ועל ניהול של למעלה מ-1,000 תיקי משפחה וגירושין.

נעים מאוד, שמי לוסי מאיר, ואני הבעלים של משרד עורכי דין וגישור העוסק בתחום דיני משפחה וירושה. לפני הכול, חשוב לי להגיד לך שכל בלבול או טלטלה שפוגשים אותך כרגע ניתנים לפתרון. בין אם מדובר בזמן איכות עם הילדים, מזונות שיבטיחו ביטחון כלכלי או חלוקת רכוש הוגנת – אשמח לרתום את הניסיון שלי בניהול מאות תיקים, עבורך.

כיצד זה מתאפשר?

אחרי שסיימתי בהצטיינות תואר ראשון LLB במשפטים, הקמתי לפני למעלה מעשור משרד המתמקד אך ורק בעולם דיני המשפחה והירושה. ההחלטה להתמקד בתחומים אלו בלבד, נבעה מתוך ההבנה שלכל שינוי הכי קטן עלולות להיות השלכות משנות חיים עבור המשפחה, ולכן אין מקום לניסויים ולטעויות.

הפניית כל המשאבים שברשותי לעולם דיני המשפחה על שלל מורכבויותיו, מאפשרת לי לצפות מראש התפתחויות עתידיות בתיק, למנוע טעויות יקרות ולהגדיל באופן ניכר את סיכויי ההצלחה של לקוחותיי.

כל אלה מאפשרים לי ללוות במשך שנים רבות את לקוחותיי לפתרון הטוב ביותר עבורם, באמצעות שיטת 3 השלבים:

לתכנן – מומחיות שמייצרת קבלות בשטח. המומחיות שלנו בעולם דיני המשפחה והירושה והניסיון בניהול מאות תיקים, מובילים לבניית אסטרטגיה שמגדילה את סיכויי ההצלחה שלך בתהליך. שלב זה כולל את בחירת הערכאות והתביעות המתאימות (בחירת ערכאה לא מתאימה עלולה להוביל להפסדים של מאות אלפי שקלים), יצירת יתרונות בתיק באמצעות שימוש בפתרונות יצירתיים וחתירה מהירה למטרה.

להוביל – ניהול מו"מ שחוסך זמן ומשאבים יקרים. במיוחד בסכסוכים משפחתיים, ניהול משא ומתן עשוי לחסוך זמן, כסף וכאבי לב רבים. כל זאת בלי שיוכתב גורלך ע"י בית המשפט או בית הדין. על מנת לסייע לך לפתוח פרק חדש בחייך באמצעות הסכם הוגן, נשתמש במיומנויות המשא ומתן שצברנו עם השנים לשביעות רצון לקוחותינו.

לנצח – ניהול הניצחון. כאשר התיק שלך מגיע לפתחו של בית המשפט או בית הדין, לאמנות השכנוע יש תפקיד מכריע בקביעת גורלך. מתוך הבנה זו, אמנות השכנוע שלנו סוללת את הדרך להחלטות שיפוטיות מוצלחות, הן באמצעות כתיבה משפטית ייחודית והן באמצעות רטוריקה שמייצרת טיעונים משכנעים בתוך הערכאות השיפוטיות.

אנחנו מודעים היטב למורכבות הרגשית והמשפטית של כל הליך גירושין או בסכסוכי ירושה. מתוך ניסיוננו הרב בעולמות אלה, נשמח להעניק גם לך את המענה המקיף ביותר ברמה המקצועית והרגשית, בדרך לפתיחת פרק חדש בחיים.

לפתרון הנכון ביותר עבורך >>

תחומי ההתמחות שלנו:

סמל גירושין

התמחות מיוחדת בייצוג צדדים להליכי גירושין, תוך הקפדה על תכנון אסטרטגיה פרטנית וליווי אישי עד לתום ההליכים…

סמל חלוקת רכוש

ייעוץ וליווי משפטי בהליכים לצורך חלוקת רכוש בין בני זוג שנפרדו, בהסכמה או באמצעות בית המשפט…

סמל צוואות

בעת ניסוח צוואה נדרשת מאיתנו אחריות גדולה כלפי המצווה והשארים. ניסוח צוואה מדוייק ימנע מאבקים בעתיד…

סמל גישור

עו"ד לוסי מאיר הנה מגשרת מוסמכת בעלת ניסיון והתמחות בהליכי גישור בין בני זוג כאלטרנטיבה למאבקי גירושין…

סמל הסכמים

דיני המשפחה מציגים אתגרים רבים בכל הנוגע לניסוח הסכמים משפטיים מורכבים מסוגים רבים ולמטרות מגוונות…

סמל משמורת

הילדים חשובים יותר מהכל – זאת לא רק סיסמא אלא דרך חיים. אנחנו כאן על מנת לשמור על האינטרסים שלך…

סמל מזונות

בין אם המדובר על מזונות ילדים ו/או מזונות אישה, לפני או לאחר הליכי הגירושין, לעו"ד לוסי מאיר ידע וניסיון נרחב בתחום…

סמל ידועים בציבור

רוצה לקבל הכרה בזכויות של ידועים בציבור? למשרדנו ניסיון רב בטיפול אפקטיבי בזכויות של ידועים בציבור…

סמל אפוטרופסות

משרדה של עו"ד לוסי מאיר מתמחה בטיפול משפטי מהיר ואפקטיבי לצורך מינוי אפוטרופוס על פי דין…

לקוחות ממליצים:

"זר לא יבין את התהליך הקשה, מלבד מי שעבר גירושין…לצד מקצוענות ראויה להתפעלות היית לי לעוגן בים סוער… אני משוכנע ומודע מה הייתה תרומתך עבורי ועבור ילדי כאשת מקצוע מהשורה הראשונה"
י.א – מרץ 2015
"אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור ומקצועי בתביעה שהגשתי נגד בן זוג לשעבר…אני ובתי מודות לך מקרב לב על התוצאה המצוינת שהגעת אליה בביהמ"ש"
ר.ל – אפריל 2015
"אני באופן אישי רוצה להעניק לך הוקרה ומלוא הערכה ולהודות לך על הטיפול המקצועי על ההקשבה והסבלנות, על מהירות התגובה, על המסירות וההקרבה לנתינת השירות"
א.פ – אוקטובר 2014
לקוחות ממליצים

צור/צרי איתנו קשר
מלא/י פרטים לקבלת ייעוץ אישי מהיר:

 • גישור בהליך גירושין

  גישור בהליך גירושין: גשר של תקשורת ביניכם

  גישור בהליך גירושין למה לבנות חומה שמפרידה בין אנשים כשאפשר בפחות תקציב ועוגמת נפש לבנות גשר שמחבר בין אנשים? בהליך הגישור לא רק שנחסוך עבורכם את ההליכים המשפטיים הקשים הכרוכים בגירושין, עוגמת נפש ועלויות [...]

 • רופא גירושין

  כמה שווה מוניטין של רופא בעת גירושין?

  מוניטין של רופא בגירושין כידוע רופאים רבים נוהגים לעבוד במקביל הן כעצמאים והן כשכירים כך למשל, רופא מומחה, יכול לעבוד בבית חולים, לעבוד בקופת חולים ובנוסף לנהל מרפאה פרטית או שתיים בבעלותו או בבעלות [...]

 • ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ

  הדרך המהירה לביטול צו עיכוב יציאה מהארץ

  רוצה לצאת עם הילדים לטיול בחו"ל אך גילית בדקה ה-90 כי בת או בן הזוג לשעבר הוציא צו עיכוב יציאה מהארץ? עורכת הדין לוסי מאיר מסבירה כיצד ניתן לפעול בדרך המהירה ביותר על מנת [...]

 • הסכם חלוקת עיזבון - מה הדין?

  הסכם חלוקת עיזבון – מה הדין?

  הסכם חלוקת עיזבון - צוואות וירושות דיני הצוואות והירושות, הינם רובד חשוב וניכר בדיני המשפחה. העיסוק בצוואות וירושות נוגע לכל, ובשל היותו נושא סבוך ומורכב, מומלץ לשאוב מידע ולו הבסיסי ביותר, בכל הקשור לנושא. בבוא [...]

 • חלוקת ירושה - כיצד עושים זאת ומה חשוב לדעת?

  חלוקת ירושה – כיצד עושים זאת ומה חשוב לדעת?

  הכל על חלוקת ירושה   ענייני צוואות וירושות, יכולים לפגוש כל אדם במהלך חייו, הן על ידי כתיבת צוואה בעניינו והן כאשר קרוב אליו נפטר ומוריש לו חלק על פי ירושה או על פי צוואה. [...]

 • צוואות

  צוואות

  הכל בנושא צוואות   צוואה היא אחד המסמכים המשפטיים הנוגעים לכולנו, במסגרתה קובע כל אדם מי יירש את רכושו לאחר פטירתו. עריכת צוואה מעלה שאלות רבות כגון: באיזה שלב בחיים יש לערוך צוואה? האם גם [...]