סוף מעשה במחשבה תחילה.
פנה/י אלינו לייעוץ אישי!

מיומנות ספציפית וניסיון רב בניהול הליכים משפחתיים יעילים ומהירים

פנה/י אלינו לייעוץ אישי!

אודות עו"ד לוסי מאיר

עורכת הדין לוסי מאיר

מובילים ליצירת עתיד טוב יותר,
עבורך ועבור המשפחה שלך.

קבלת המענה המשפטי והרגשי הטוב ביותר, באמצעות מומחיות המבוססת על ניסיון רב שנים ועל ניהול של למעלה מ-1,000 תיקי משפחה וגירושין.

נעים מאוד, שמי לוסי מאיר, ואני הבעלים של משרד עורכי דין וגישור העוסק בתחום דיני משפחה וירושה. לפני הכול, חשוב לי להגיד לך שכל בלבול או טלטלה שפוגשים אותך כרגע ניתנים לפתרון. בין אם מדובר בזמן איכות עם הילדים, מזונות שיבטיחו ביטחון כלכלי או חלוקת רכוש הוגנת – אשמח לרתום את הניסיון שלי בניהול מאות תיקים, עבורך.

כיצד זה מתאפשר?

אחרי שסיימתי בהצטיינות תואר ראשון LLB במשפטים, הקמתי לפני למעלה מעשור משרד המתמקד אך ורק בעולם דיני המשפחה והירושה. ההחלטה להתמקד בתחומים אלו בלבד, נבעה מתוך ההבנה שלכל שינוי הכי קטן עלולות להיות השלכות משנות חיים עבור המשפחה, ולכן אין מקום לניסויים ולטעויות.

הפניית כל המשאבים שברשותי לעולם דיני המשפחה על שלל מורכבויותיו, מאפשרת לי לצפות מראש התפתחויות עתידיות בתיק, למנוע טעויות יקרות ולהגדיל באופן ניכר את סיכויי ההצלחה של לקוחותיי.

כל אלה מאפשרים לי ללוות במשך שנים רבות את לקוחותיי לפתרון הטוב ביותר עבורם, באמצעות שיטת 3 השלבים:

לתכנן – מומחיות שמייצרת קבלות בשטח. המומחיות שלנו בעולם דיני המשפחה והירושה והניסיון בניהול מאות תיקים, מובילים לבניית אסטרטגיה שמגדילה את סיכויי ההצלחה שלך בתהליך. שלב זה כולל את בחירת הערכאות והתביעות המתאימות (בחירת ערכאה לא מתאימה עלולה להוביל להפסדים של מאות אלפי שקלים), יצירת יתרונות בתיק באמצעות שימוש בפתרונות יצירתיים וחתירה מהירה למטרה.

להוביל – ניהול מו"מ שחוסך זמן ומשאבים יקרים. במיוחד בסכסוכים משפחתיים, ניהול משא ומתן עשוי לחסוך זמן, כסף וכאבי לב רבים. כל זאת בלי שיוכתב גורלך ע"י בית המשפט או בית הדין. על מנת לסייע לך לפתוח פרק חדש בחייך באמצעות הסכם הוגן, נשתמש במיומנויות המשא ומתן שצברנו עם השנים לשביעות רצון לקוחותינו.

לנצח – ניהול הניצחון. כאשר התיק שלך מגיע לפתחו של בית המשפט או בית הדין, לאמנות השכנוע יש תפקיד מכריע בקביעת גורלך. מתוך הבנה זו, אמנות השכנוע שלנו סוללת את הדרך להחלטות שיפוטיות מוצלחות, הן באמצעות כתיבה משפטית ייחודית והן באמצעות רטוריקה שמייצרת טיעונים משכנעים בתוך הערכאות השיפוטיות.

אנחנו מודעים היטב למורכבות הרגשית והמשפטית של כל הליך גירושין או בסכסוכי ירושה. מתוך ניסיוננו הרב בעולמות אלה, נשמח להעניק גם לך את המענה המקיף ביותר ברמה המקצועית והרגשית, בדרך לפתיחת פרק חדש בחיים.

לפתרון הנכון ביותר עבורך >>

אודות עו"ד לוסי מאיר

עורכת דין גירושין לוסי מאירבוגרת הפקולטה למשפטים במכללת "הקריה האקדמית אונו" ובעלת תואר ראשון במשפטים (LLB) בהצטיינות. הוסמכה לעסוק בתחום עריכת דין בשנת 2004. משרד עו"ד לוסי מאיר, המתמחה בדיני משפחה וירושה, מאופיין ביכולת מקצועית גבוהה לתכנון אסטרטגיה וליישום תכנית רב-שלבית שמבטיחה את טובת הלקוח ואת השגת מטרותיו. תשומת לב רבה ניתנת לאופיו, לרצונותיו ולציפיותיו של הלקוח מן ההליך המשפטי. כל תיק זוכה לטיפול מקצועי בהתאם לנסיבות המקרה המיוחדות. המשרד מעודכן במתרחש בעולם המשפט בכלל ובתחום דיני משפחה וירושה בפרט. חיבור למקורות מידע משפטיים מבטיח עדכונים שוטפים בתחום המשפט ובתקדימים משפטיים. כתבי הדין היוצאים מן המשרד נתמכים בפסיקה חדשנית בתחום דיני המשפחה.

צור קשר

  נושאים מומלצים

  תחומי ההתמחות שלנו:

  גירושין

  התמחות מיוחדת בייצוג צדדים להליכי גירושין, תוך הקפדה על תכנון אסטרטגיה פרטנית וליווי אישי עד לתום ההליכים…

  חלוקת רכוש

  ייעוץ וליווי משפטי בהליכים לצורך חלוקת רכוש בין בני זוג שנפרדו, בהסכמה או באמצעות בית המשפט…

  צוואות וירושות

  בעת ניסוח צוואה נדרשת מאיתנו אחריות גדולה כלפי המצווה והשארים. ניסוח צוואה מדוייק ימנע מאבקים בעתיד…

  גישור

  עו"ד לוסי מאיר הנה מגשרת מוסמכת בעלת ניסיון והתמחות בהליכי גישור בין בני זוג כאלטרנטיבה למאבקי גירושין…

  הסכמים

  דיני המשפחה מציגים אתגרים רבים בכל הנוגע לניסוח הסכמים משפטיים מורכבים מסוגים רבים ולמטרות מגוונות…

  משמורת

  הילדים חשובים יותר מהכל – זאת לא רק סיסמא אלא דרך חיים. אנחנו כאן על מנת לשמור על האינטרסים שלך…

  מזונות

  בין אם המדובר על מזונות ילדים ו/או מזונות אישה, לפני או לאחר הליכי הגירושין, לעו"ד לוסי מאיר ידע וניסיון נרחב בתחום…

  ידועים בציבור

  רוצה לקבל הכרה בזכויות של ידועים בציבור? למשרדנו ניסיון רב בטיפול אפקטיבי בזכויות של ידועים בציבור…

  אפוטרופסות

  משרדה של עו"ד לוסי מאיר מתמחה בטיפול משפטי מהיר ואפקטיבי לצורך מינוי אפוטרופוס על פי דין…

  לקוחות ממליצים:

  "זר לא יבין את התהליך הקשה, מלבד מי שעבר גירושין…לצד מקצוענות ראויה להתפעלות היית לי לעוגן בים סוער… אני משוכנע ומודע מה הייתה תרומתך עבורי ועבור ילדי כאשת מקצוע מהשורה הראשונה"
  י.א – מרץ 2015
  המלצות עורכת דין לוסי מאיר

  צור/צרי איתנו קשר
  מלא/י פרטים לקבלת ייעוץ אישי מהיר:

   • זוג בתחילת דרכם להתגרש

    6 טיפים כלליים ועיקריים למתגרש/ת לתחילת הדרך

    גירושין הם נושא מאוד מורכב, הן בהיבט המשפטי והן בהיבט הרגשי. כעורכי דין לגירושין, אנו יכולים להעיד כי גירושין הם אף פעם לא דבר נעים שרוצים לעבור... אבל (ויש אבל גדול), יש דרך ויש דרך. [...]

   • זוג בגישור גירושין

    תביעות בבית משפט לעומת גישור גירושין

    הליך גישור גירושין – הינו אלטרנטיבה לבתי המשפט לענייני משפחה ולבתי הדין הרבניים בעת הצורך, אשר נועד ליישב את הסכסוך במינימום זמן ומינימום עוגמת נפש. במסגרת הגישור ישנו גורם ניטרלי, שהוא המגשר, המסייע לצדדים שנמצאים [...]

   • גישור בהליך גירושין

    גישור בהליך גירושין: גשר של תקשורת ביניכם

    גישור בהליך גירושין למה לבנות חומה שמפרידה בין אנשים כשאפשר בפחות תקציב ועוגמת נפש לבנות גשר שמחבר בין אנשים? בהליך הגישור לא רק שנחסוך עבורכם את ההליכים המשפטיים הקשים הכרוכים בגירושין, עוגמת נפש ועלויות [...]

   • עורכת דין גירושין לוסי מאיר

    איך בוחרים עורכת דין גירושין מומלצת?

    בין אם הליכי הגירושין יתקיימו בערכאה משפטית ובין אם בתהליך גישור, לעורכת הדין המלווה אותם תהיה השפעה גדולה על ההתנהלות ועל התוצאות. לפיכך יש להשקיע מחשבה וזמן ולבחור עורכת דין מומלצת בהתאם לכמה קריטריונים [...]

   • מהו תהליך גישור בהליך גירושין?

    אם התקבלה ההחלטה לסיים את קשר הנישואין ולהתגרש, ישנה אפשרות מקובלת ואף מומלצת של גישור אשר לה יתרונות מהותיים בהשוואה לקיום הדיונים בבית המשפט או בבית הדין הרבני. בשורות הבאות נבין מהו תהליך הגישור, [...]

   • עו''ד לוסי מאיר - בגידות בחיי הנישואים

    עו"ד לוסי מאיר – בגידות בחיי הנישואים

    עו"ד לוסי מאיר, מומחית בדיני גירושין ומשפחה, מדברת על בגידות בחיי הנישואים